Dom tani w budowie – zobacz, jak pięknie może się prezentować!

Dom tani w budowie – zobacz, jak pięknie może się prezentować!

Marzysz o własnym domu i szukasz gotowego projektu? W Pracowni ARCHON+ znajdziesz wiele interesujących propozycji, wśród których na uwagę zasługują projekty domów tanich w budowie. Dzięki różnorodności oferty każdy Inwestor ma szansę znaleźć tutaj idealny projekt, który pozwoli mu urzeczywistnić marzenia o własnym, wygodnym domu.

Projekty domów tanich w budowie to kategoria, ciesząca się dużą popularnością. To projekty stworzone z myślą o racjonalizacji kosztów budowy, które jednocześnie wyróżniają się atrakcyjną estetyką zewnętrzną i starannie przemyślanymi układami funkcjonalnymi, gwarantującymi komfortowe warunki użytkowania. Dzięki pomysłowym kompozycjom elewacji, które łączą różne kolory i faktury tynków z naturalnymi okładzinami, domy te prezentują się bardzo atrakcyjnie. Uproszczone formy i nieskomplikowane rozwiązania konstrukcyjne bryły i dachu korzystnie wpływają zarówno na koszty budowy, jak i użytkowania. Minimalizując liczbę przegród zewnętrznych, ogranicza się ryzyko powstawania mostków termicznych, co ma pozytywny wpływ również na standard energetyczny budynku.

Kolekcja projekty domów tanich w budowie oferowana przez ARCHON+ obejmuje zarówno projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym, jak i domy piętrowe. W dalszej części artykułu prezentujemy wybrane propozycje, które łącza walory estetyczne, funkcjonalne oraz ekonomiczne i zapewniają mieszkańcom komfortowe warunki użytkowania.

Dom w aurorach 14

„Dom w aurorach 14”

Ten przyciągający wzrok budynek ma atrakcyjną, nowoczesną elewację i oferuje wygodne wnętrze o powierzchni około 128 m2 z czterema słonecznymi i ustawnymi pokojami. Jest również wzbogacony o jednostanowiskowy garaż. Drewniana pergola dodaje naturalnego uroku strefie tarasowej, czyniąc z niej klimatyczne miejsce, które zachęca do wypoczynku i zabawy w otoczeniu przyrody. Przestrzeń parteru wypełnia część dzienna, w której salon swobodnie łączy się z jadalnią, a całość została płynnie skomunikowana z ogrodem. Kuchnia dzięki programowi z barkiem śniadaniowym, wysoką zabudową oraz pobliską spiżarnią oferuje mieszkańcom domów szereg korzyści. Ciekawym rozwiązaniem na poddaszu jest połączenie dwóch sypialni wspólną garderobą. Własną garderobę mają także rodzice w swojej sypialni, a układ funkcjonalny części nocnej domu dopełnia duża łazienka i pralnia.

dom w zielistkach

„Dom w zielistkach”

Mały dom z poddaszem użytkowym, będący idealnym wyborem dla osób, szukających projektu ekonomicznego w realizacji. Powierzchnia użytkowa liczy ok. 110 m2 i w ramach otwartej części dziennej na parterze obejmuje salon, jadalnię i kuchnię. Do tego taras z drewnianą pergolą stanowi strefę zewnętrznego relaksu. Parter tego domu oferuje również dodatkowy pokój sąsiadujący z łazienką z prysznicem. Pokój ten może służyć jako wygodna sypialnia dla gości lub gabinet do pracy. Kuchnia z zabudową w kształcie litery L zapewnia funkcjonalne miejsce do przygotowywania posiłków, idealne dla entuzjastów gotowania oraz rodzin z dziećmi. Duży komfort oferuje również strefa nocna na poddaszu. Posiada trzy przestronne sypialnie, a także łazienkę z wanną i prysznicem, co pozwala na maksymalną wygodę. Dzięki portfenetrom poddasze jest także pięknie doświetlone.

Dom w lipiennikach (E) OZE

„Dom w lipiennikach (E) OZE”

Ten uroczy, nowoczesny dom to znakomita propozycja dla Inwestorów, poszukujących projektu wygodnej, ekonomicznej parterówki z energooszczędnymi instalacjami w standardzie. W „Domu w lipiennikach (E) OZE” przewidziano zastosowanie pompy ciepła jako źródła ogrzewania oraz wentylacji mechanicznej z rekuperacją. To dom o powierzchni użytkowej ok. 95 m2 z pięknymi przeszkleniami. Przytulne wnętrze obejmuje wygodną strefę dzienną, którą przesuwne przeszklenie w salonie otwiera na taras. Jadalnia w centralnej części została zaprojektowana tak, aby rodzinnym posiłkom towarzyszył widok ogrodu. Posiada duży stół, który może wygodnie pomieścić kilka osób. Dogodnie zlokalizowana w tej części jest również kuchnia z narożnym oknem, która zapewnia idealne miejsce do pracy przy przygotowywaniu posiłków. Powierzchnię do przechowywania uzupełnia spiżarnia. W strefie nocnej do dyspozycji domowników pozostają trzy sypialnie oraz łazienka. Nowoczesna aranżacja przestrzeni pozwoli wydobyć wszystkie atuty projektu.

Szczegółowe informacje oraz inne interesujące gotowe projekty domów dostępne są na www.archon.pl

Materiał sponsorowany

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments