FajnieMieszkaj.pl

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W WARSZAWIE

Rejestracja

Wypełnij formularz poniżej, aby rozpocząć współpracę z naszym biurem

FajnieMieszkaj.pl


Jak to się odbywa?

1. Wypełniasz formularz rejestracyjny.

2. Otrzymujesz swój login oraz hasło na podany adres e-mail.

3. Aktywujesz swoje konto poprzez opłacenie usługi szybkim przelewem on-line z dowolnego banku, lub wpłatą gotówkową. (Płatności on-line księgują się z reguły od razu).

4. Po zaksięgowaniu się płatności w krótkim czasie zadzwoni do Ciebie Twój opiekun, aby aktywować Twoje konto, zarezerwować i udostępnić interesujące Cię oferty oraz szczegółowo zapytać czego dokładnie potrzebujesz.

5. To wszystko.

 

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Dane personalne
               

* - pole wymagane
Dane kontaktowe
 

* - pole wymagane
Opcja płatności

Powyżej wybierz opcje usługi.
Warunki korzystania z usługi

1. Usługa polega na uzyskaniu przez Użytkownika dostępu do bazy danych ofert mieszkań do wynajęcia (treści cyfrowych) bezpośrednio oferowanej i uzupełnianej przez serwis FajnieMieszkaj.pl (dalej jako Serwis).

2. Użytkownik podczas rejestracji określa swoje preferencje co do proponowanych ofert oraz metodę powiadomienia Użytkownika o nowych ofertach (SMS oraz / lub email).

3. Serwis powiadamia użytkownika o nowych ofertach w jego preferencjach według wybranej przez Użytkownika metody powiadomienia (SMS oraz / lub email).

4. Serwis gwarantuje, że wszystkie oferty wysłane do Użytkownika w powiadomieniach są aktualne w momencie ich wysłania.

5. Serwis zobowiązuje się do dostarczania ofert dostępnych dla Użytkownika przez okres czasu określony według wybranego przez Użytkownika wariantu.

6. Użytkownik może w każdej chwili przeglądać oferty wraz z bezpośrednimi kontaktami z dowolnego komputera wpisując swój login i hasło w polu "Logowanie".

7. Usługa zostaje uruchomiona niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji płatności.

8. Serwis zastrzega sobie prawo do gromadzenia ofert z ogólnodostępnych źródeł i nie ponosi odpowiedzialności za osoby trzecie.

9. Ilość dostępnych ofert do dyspozycji Użytkownika zależy w głównej mierze od obecności i dostępności odpowiednich ofert na rynku.

10. Użytkownik akceptując niniejszy regulamin korzystania z Usługi wyraża zgodę na ustalenia w nim zawarte oraz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do użytku wewnętrznego Serwisu - tj. do obustronnego kontaktu telefonicznego,  korespondencji elektronicznej (e-mail) oraz otrzymywania wiadomości SMS z powiadomieniami. Użytkownik wyraża wyraźną zgodę na skorzystanie z Usługi.

11. Oferowana Usługa jest usługą dostępu do treści cyfrowych oraz wyszukiwania informacji (treści cyfrowych). Nie stanowi ona usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

12. Uzyskane przez Użytkownika dane Użytkownik zobowiązuje się przeznaczyć tylko dla osobistych potrzeb w celu najmu i nie może przekazywać ich osobom trzecim (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 art. 49 pkt 1)

13. Użytkownik jest odpowiedzialny za przestrzeganie warunków korzystania z niniejszego regulaminu.

14. Po zawarciu transakcji Użytkownik ma obowiązek poinformowania Serwisu o tym fakcie w celu wykreślenia danej oferty (treści cyfrowej) z bazy danych (dowolny wybór Użytkownika co do preferowanej metody powiadomienia: zaznaczenie opcji po zalogowaniu w Serwisie; kontakt telefoniczny; kontakt przy pomocy poczty elektronicznej; kontakt przy pomocy wiadomości SMS).

15. Zarówno Użytkownik jak i Serwis oświadczają, że dołożą należytych starań mających na celu jak najlepsze wywiązanie się z wyżej wymienionych postanowień.
Kod z obrazka

Logowanie

Wyszukaj w ofertach

Cena od:
Cena do:

Ilość pokoi:

Lokalizacja:

Wyposażenie mieszkania:
Posiadamy 241 mieszkań do wynajęcia, w zakresie cenowym od 1200 zł do 2700 zł

Masz dodatkowe pytania? - Skorzystaj z formularza poniżej.

Zadaj nam pytanie